Jdi na obsah Jdi na menu
 


fotky z dovolené v Bašce Vodě

23. 9. 2011

Do fotogalerie vloženy fota z dovolené v Chorvatsku. Strávili jsme 16 dní v Bašce Vodě s našima holkama i s pejskem z našeho odchovu Benem a jeho úžasnými pánečky. Beník se projevil jako pes hlídací i mazlící, takže oč bedlivěji hlídal holky ve stanu o to radostněji se mazlil s dětmi na pláži. Je to zlatíčko stejně jako malá Britta. Dostali do vínku skvělou povahu a Beník navíc statečné srdce.

Brittuška je taky statečná, ale hlavně nesmí být poblíž jiný cizí pes   Hlídat to jo, to si štěkla, ale cizí vítala víc, než vlastní a neustále se snažila adaptovat na cizích dekách. Tu obšťastnila svojí přítomností manželský pár z Německa, ti ani nedýchali, aby holčička neodešla a pěkně si u nich pohověla, jindy odběhla za sestrami z Čech. Tam měla taky oporu, obě byly milovnice psů, takže byla vždycky vítaná.Je to prostě trdlo obecné, ale roztomilé.

Dovolená se psy je báječná v tom, že maže mezi lidmi pomyslné bariéry. Kolem nás neustále chodili lidé a zastavovali se na kus řeči, někteří se vraceli opakovaně a u některých možná vznikl vztah ke špicům na celý život. Beník tak okouzlil malého Štěpána, který tam byl s rodiči na pláži, že věřím na 100% tomu, že jednou u nich v rodině přibude i malý špiclík .

Děkujeme všem, kteří s námi tento kousek cesty společně ušli, za krásně prožitou dovolenou.

 

Náhledy fotografií ze složky dovolená 2011