Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nebyli jsme na plánované výstavě

26. 9. 2011

Plánovali jsme výstavu v Polsku s naší malou Brittou, ale náhoda tomu chtěla, že jsme nemohli vyjet nikam.

Ve čtvrtek si Britta poranila tlapku a začala kulhat, myslela jsem že si jen trochu rozřízla polštářek a tak jsem krvácející místo vydesinfikovala a osušila. Tlapka se zdála v pořádku, tak jsem dál nic neřešili. V pátek ráno trochu kulhala, ale myslela jsem, že to do odpoledne přejde. Jenže nepřešlo a kulhala ještě víc. V pátek odpoledne jsme tedy vyjeli k paní doktorce a ta nám řekla, že má Britta zlomený drápek v lůžku a zákrok bude bolestivý, takže doporučuje uspat a na to musí být pes lačný, což Brituška nebyla, protože papat jí chutnalo pořád :-)) Dostala tedy injekci od bolesti a antibiotika a odklad do soboty.

V sobotu dopoledne jsme  jeli na zákrok po předchozí hladovce, pan doktor nám narkozu vymluvil, a aplikoval na naši žádost ještě jednu injekci od bolesti a drápek ustřihl těsně u tlapky. Malá vypískla a pak byla v pohodě, po injekcích koukala tak trochu mimo a bylo jí to asi fuk... Což se nedalo říct o mně, protože jsem musela z ordinace odejít, abych neslyšela jak naříká...

Takže operace se podařila, malá v neděli sice ještě kulhala a tak z výstavy ve Wroclawi sešlo, ale navečer už hlídala a běhala jako vítr.

Budeme muset vyrazit vystavovat někdy jindy.